Селма Хајек објави провокативна фотографија

Селма Хајек објави провокативна фотографија

Селма Хајек овие денови ги поминува опуштено на плажа.

Селма на својот инстаграм профил објави фотографија каде позира со разбушавена коса и црн костим за капење, а најмногу внимание привлече нејзиното бујно деколте.

Нормално, ова не е нејзино прво вакво селфи за да привлече внимание.

View this post on Instagram

#minerals @alexandermcqueen #hair

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on