Сeлма Хајек ги покажа своите облини

Сeлма Хајек ги покажа своите облини

Сeлма Хајек ужива во летниот годишен одмор во Грција, со сопругот, милијардерот Анри Пино.

53-годишната актерка сподели фотографија во темно сино бикини кое ги истакна нејзините славни облини.

Фотографијата собра над 800.000 лајкови, а фановите не штедеа комплименти.

View this post on Instagram

Un cafecito. A Little coffee #coffee

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on