Селена Гомез присуствуваше на премиерата на својот нов филм

Селена Гомез присуствуваше на премиерата на својот нов филм

На премиерата на својот нов анимиран филм „Hotel Transylvania 3: Summer Vacation“, Селена Гомез изгледаше шармантно во комбинација која е совршена за летните свечености.

Бело-сината дводелна креација е дело на модната куќа Оскар де ла Рента додека накитот кој популарната пејачка и актерка го носеше на синиот тепих во Вествуд е од брендот Tiffany and Co.