Селена Гомез ќе се мажи

Селена Гомез ќе се мажи

Селена Гомез во 2019 година се појави во филмот ,,The Dead Don’t Die” заедно со холивудската ѕвезда Бил Мареј.

На црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал тие двајца се појавија држејќи се за рака. Таа изјави за медиумите дека ќе се омажи за својот колега.