Селена Гомез ја промовираше новата песна

Селена Гомез ја промовираше новата песна

Селена Гомез и Blackpink снимија заедничка песна.

28-годишната пејачка и девојките од популарниот јужнокорејски бенд ја објавија „Ice Cream“ со весел видеозапис, кој веќе има над 120 милиони прегледувања на YouTube.