Сексапилната русокоса ќе ви измами воздишки!

Сексапилната русокоса ќе ви измами воздишки!

Џин Вотс е убавица која на својата листа на таленти е фотомодел, текстописец, пејачка, шминкерка и сопственичка на козметичката линија “Volt Cosmetics”.

Таа е родена на 18-ти февруари 1993 година во Чикаго, а моментално живее и работи во Лос Анџелес.

Џин неверојатно потсеќа на една од најлегендарните холивудски актерки во историјата, Мерилин Монро, а таа знае да ја искористи оваа сличност за да ги изненади и израдува своите многубројни фанови на Инстаграм.

Доколку сакате наскоро да и го чеситате роденденот и да уживате во нејзините секси фотографии, можете да ја следите на Инстаграм, а во продолжение еве неколку причини зошто треба да го направите тоа!