Сека Алексиќ се соблече во бикини

Сека Алексиќ се соблече во бикини

Сека Алексиќ само неколку недели по раѓањето на синот Јован им се врати на редовните тренинзи за што поскоро телото повторно да го доведе во топ форма.

На социјалните медиуми Сека објави фотографии во костим за капење направени во дворот на нејзиниот луксузен дом.

View this post on Instagram

☀️ #home

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on