Сека Алексич повторно стана мајка

Сека Алексич повторно стана мајка

Познатата српска пејачка Сека Алексич се породи во понеделникот раните утрински часови и на свет го донесе второто свое дете, мало момче.

Среќната вест ја сподели на својот инстаграм профил каде што и го откри името на бебето, Јован.