Сеинт Вест со нова фризура

Сеинт Вест со нова фризура

Ким Кардашијан и Кање Вест се обидуваат да поминат повеќе време со Норт и Сеинт пред третото бебе да дојде на свет.

Baby Ye

A post shared by Our Generation Music 🔰 (@ourgenerationmusicco) on

Секој ден ги носат во паркови и мали екскурзии, а во последната посета на паркот, малиот Сеинт ја претстави својата нова фризура, а фановите кои го следат кланот Kardashian / Jenner се воодушевени.

На малиот Сеинт му исплетеа плетенки на главата (cornrows), фризура која е многу популарна и честа во црната култура.

Не сме сигурни како успеале да направат таква фризура на дете кое има година и половина и не може да седи мирно, но едно е сигурно – Сеинт изгледа неодоливо и послатко од било кога.

Saintie😍 @kimkardashian #kimkardashian #kanyewest #saintwest

A post shared by Kardashjennerluva (@kardashjennerluva) on