Саша Лус – вистинска убавица

Саша Лус – вистинска убавица

Многумина од вас не слушнале за оваа преубава русинка, која е познат модел и актерка. Деновиве се појави и нејзиниот нов филм каде глуми таен агент АННА кој е одличен и заслужува да го погледнете.

Саша Лус е девојка која ќе ве освои од прва. Девојка која ќе ви го одземе здивот за момент.

Покрај тоа што е преубава, глуми одлично. Секоја чест.

Погледнете дел од фотогалеријата на оваа преубава глумица.

View this post on Instagram

Let me rephrase it : We’ll always have Morocco!

A post shared by Sasha Luss (@sashaluss) on

View this post on Instagram

@chanelofficial

A post shared by Sasha Luss (@sashaluss) on