Сара Хајленд се вери

Сара Хајленд се вери

Сара Хајленд и Велс Адамс се свршија.

28-годишната актерка од серијата „Modern Family“ го прифати предлогот за брак на 35-годишниот поранешен учесник во шоуто „The Bachelorette“.

Парот сподели фотографии и видео од романтичното запросување на плажа.