Сара Џесика Паркер во костим за капење ужива на плажа

Сара Џесика Паркер во костим за капење ужива на плажа

55-годишната ѕвезда од „Сексот и градот“ беше видена на плажа во Хемптонс.

Како лојална обожавателка на пишаниот збор, славната актерка го искористи времето поминато на песокот за читање.