Само Ана Николиќ може вака да украси за Бадник

Само Ана Николиќ може вака да украси за Бадник

Ана Николиќ со фановите објави фотографија од својата бадникова трпеза, а со еден детаљ ги шокираше буквално сите следбеници на својот Инстаграм профил.

Откако се разведе со Раста Ана објави дека заедно со ќерката Тара и кучето Симба сами го прославуваат големиот христијански празник.

Сепак пејачката тоа го направи на доста несекојдневен начин, па таа се пофали со „богатата“ празнична трпеза на која се гледаат пари на масата.