Руската секс-бомба која владее со социјалните мрежи!

Руската секс-бомба која владее со социјалните мрежи!

Руската манекенка и фотомодел Викторија Одинтцова е вистинска кралица на социјалните мрежи, каде редовно ги радува обожавателите со своие жешки фотографии.

Вики е родена во 1994 година во Санкт Петербург, а нејзините секси облини во 2015 година се најдоа и насловната страна на престижното списание “Playboy”.

Иако има безброј обожатели на социјалните мрежи, таа се грижи да не стане досадна, па постојано ги почастува своите три милиони следбеници со нешто ново.

Доколку ја заследите Вики на Инстаграм (viki_odintcova), секој ден ќе уживате во по една секси фотка. Па, не знаеме што чекате!