Родригез доби подарок од Џеј Ло вреден 22.000 евра

Родригез доби подарок од Џеј Ло вреден 22.000 евра

Џенифер Лопез реши да го израдува саканиот Алекс Родригез.

Џеј Ло на својот сакан му купи скапоцен часовник Audemars Piguet Royal Oak Chrono кој вреди 22.000 евра.

Алекс едвај чекаше да се пофали што доби од Џеј Ло, а фотографија веднаш ја објави на својот Инстаграм.