Роб Кардашијан исчезна?!

Роб Кардашијан исчезна?!

Драмата која пред пет месеци се разви помеѓу Роб Кардашијан и неговата поранешна вереница Блек Чајна остави траги над него.

Откако мајката на својата ќерка ја навреди на социјалните мрежи, Роб се повлече од јавноста, а неговите пријатели велат дека поминува низ тежок период.

Го интересира само Дрим и сака да поминува време со неа, но тоа е се. Ништо друго не го интересира и радува. – открива изворот.

Роб , кој со години има мака со вишокот килограми и депресијата и понатака има проблеми со здравјето.

Моментално е многу тажен – додава изворот. Со никој не излегува, не оди на состаноци. Кога се дружи, се дружи само со неговото семејство – вели тој.