Рита Ора во провокативно издание во Лондон

Рита Ора во провокативно издание во Лондон

Пејачката Рита Ора настапи на „Capital Radio Jingle Bell Ball” во „О2“ арената во Лондон.

За оваа прилика таа носеше фустан припиен до нејзиното тело при тоа истакнувалќи ја нејзината совршена форма.Асиметричниот фустан ја открива десната рака, еден дел од стомакот, има длабок шлиц од десната страна, а сето тоа го искомбинирала со сандали со истиот принт.

View this post on Instagram

Juxtaposition – ing / You’re Welcome.♾

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on