Рита Ора се соблече гола

Рита Ора се соблече гола

Рита Ора објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Пејачката од време на време објавува голи фотографии, а оваа го запали интернетот!Имено, таа се соблекла целосно гола и позираше во провокативна поза, пред своето огледало,при тоа правејќи си селфи.

Таа откри дека се сликала додека се подготвувала да оди на Парадата на гордоста.