Рита Ора позира во проѕирна маичка

Рита Ора позира во проѕирна маичка

Пејачката со потекло од Косово, Рита Ора по кој знае кој пат ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи.

Познато е дека Рита од време на време знае да ја испровоцира светската јавност со разголени фотографии, па така беше и овојпат.

Атрактивната пејачка на социјалните мрежи сподели фотки на кои позира во проѕирна маичка од под која ѕиркаат нејзините големи гради.

За само половина час, фотографиите имаа преку 200.000 „лајкови“.