Рита Ора позира во градник

Рита Ора позира во градник

Рита Ора реши повторно да привлече внимание со својот изглед.

Таа објави фотографија во градник во дворот на нејзината куќа.

29-годишната пејачка е позната по тоа што објавува провокативни фотографии кои редовно ги објавува на Инстаграм, па не е изненадување што има повеќе од 16 милиони следбеници на Инстаграм.

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on