Рита Ора и Лијам Пејн со нова песна за 50 Нијанси Сиво

Рита Ора и Лијам Пејн ги здружиа силите и снимиа дует  за песната For You, нумера која ќе се најде на албумот за третото продолжение на филмот 50 нијанси.

Пејачката на Инстагарм објави видео на кое се гледа како ужива во текот на снимањето на оваа песна.

Премиерата на песната се очекува наскоро.