Рита Ора гола на плажа!

Рита Ора гола на плажа!

Атрактивната пејачка Рита Ора на Инстаграм повторно распали со серија фотки на кои позира „како од мајка родена“ во идиличен крајморски амбиент.

Секси пејачката се раслече угул гола, позирајќи во опуштена атмосфера на зајдисонцето, а интимните делови стратешки ги крие со рацете. Сепак, на фотките има доволно голотија за нејзините Инстаграм обожаватели да останат подзинати.

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

PAC-man 🙋🏼‍♀️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on