Рита Ора со една фотографија ги остави сите без здив!

Популарната пејачка Рита Ора се соблекла во костим за капење, а акцентот на фотографиите кои ги објавила на Инстаграм го ставила на задникот, а дефинитивно има и зошто.

Рита Ора, британската пејачка со албанско потекло, е една од најзгодните музички светски ѕвезди. Често сака да се пофали со своите облини, а скоро секогаш во прв план се нејзините огромни гради.

Овој пат, со гордост се пофалила со својот задник. Имено, Рита позирала во костим за капење, а акцентот на фотографиите бил ставен на нејзиниот затегнат задник.

“Роденденско одело” – напишала таа и ги објавила провокативните фотографии.

BIRTHDAY SUIT! ?

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on