Рики Мартин стана татко по четврти пат

Рики Мартин стана татко по четврти пат

Познатиот латино заводник кој од пред неколку години разочара голем број на фанови признавајќи во јавноста дека е геј, го доби своето четврто дете со партнерот Џван.

Ова е нивно четврто дете а среќната вест ја објави Рики Мартин на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on