Рики Мартин го повика Флориан во бекстејџ

Рики Мартин го повика Флориан во бекстејџ

Флориан Мунтеану привлече внимание со појавувањето во спотот на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

На неговото тело и шам не одолеа ни светските ѕвезди, а тоа го докажува и фактот што на концертот, па и во бекстејџот го повика Рики Мартин.

Тие двајца одлично се забавуваа во Лас Вегас, а како што е пејачот отворен за својата хомосексуалност, многумина веќе помислија дека е можно да му се допаднал и меѓу нив да се појават искри.