Ријана во топлес издание

Ријана во топлес издание

Ријана повторно ги запали социјалните мрежи.

Атркатвината пејачка на својот инстаграм профил објави нова фотографија на која е топлес гола.  Едноставно, таа знае како да го привлече вниманието кон себе.