Ријана во јавност со новото момче

Ријана во јавност со новото момче

Ријана неможе да помине незабележана од папараците кога и да искочи во јавност.

Овојпат пејачката беше фотографирана со своето ново момче, раперот A$AP Rocky. 32-годишната пејачка и 32-годишниот рапер беа фотографирани во Њујорк додека повеќе странски медиуми известуваат дека се во љубовна врска.