Ријана со жешка фотографија за Денот на вљубените

Ријана со жешка фотографија за Денот на вљубените

Ријана на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во  долна облека со потпис на нејзиниот бренд Savagе x Fenty.

На фотографијата Ријана носи чишкаст градник, танга и халтери, бисерен ѓердан, а опкружена е со виолетов тул. Предизвикувачкиот но и романтичен изглед го надополнила со бајковит мејк-ап.

Фотографијата во повеќе од 10 часа собра над 2 милиони лајкови. Ријана својата колекција за Денот на вљубените ја најави пред еден месец.

View this post on Instagram

Be mine, bih. #XXSavageX

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on