Ријана позира за својот бренд Savage x Fenty

Ријана позира за својот бренд Savage x Fenty

Пред сезоната на новогодишните и божиќни празници, пејачката Ријана позираше за својот бренд за долна облека Savage x Fenty.

Дизајните се одбрани од суперѕвездата – стилист Џалил Вивер. Фотограф е Денис Леополд кој доловува празнична атмосфера, вклучувајќи златни и сребрени конфети.

-Џалил не игра по правилата, а не играм ни јас. Не треба да бидете само едно нешто или да носите само еден стил. Затоа, ние нудиме три решенија, објаснува Ријана.