Ријана не одолеа на фотошопот, овој пат лош фотошоп

Ријана не одолеа на фотошопот, овој пат лош фотошоп

Ријана ги воодушеви своите фанови на Instagram во најновите фотографии со секси карневалскиот аутфит, но на најпажливите не им остана незабележан лошиот фотошоп.

Фановите беа брзи во коментирањето на лошиот фотошоп, на кој Рири има два нокта на еднот палец.

Фановите на оваа убавица од Барбадос се запрашаа: „Зашто нејзиниот палец има два нокта?“, додека друг исто збунет праша: „ Дали сум единствен што гледа два нокта на нејзиниот палец?“.