Ријана ги истакна облините на ревијата на нејзината колекција долна облека

Ријана ги истакна облините на ревијата на нејзината колекција долна облека

Ријана синоќа ја претстави својата најнова колекција долна облека од линијата „Savage x Fenty“.

На ревијата која се одржа во рамките на Њујоршката недела на модата, 30-годишната пејачка ги истакна облините во кафеав фустан. Таа носеше и накит од Шопард.