Rihanna ја претстави својата колекцијата на долна облека Valentine’s day

Rihanna ја претстави својата колекцијата на долна облека Valentine’s day

Rihanna ги израдува своите следбеници со својата нова колекција на долна облека наречена Valentine’s day која е со прилично достапни цени и во поголеми броеви.

Пејачката од Барбадос позираше во розов сет со стратешки поставени детали во облик на срце на гаќичките, а изгледот е надополнет со високи кадифени црвени ракавици и со драматични пердуви во косата.

Колекцијата се состои од градници, гаќи, мрежасти чорапи и бодија. Цената на долната облека се движи од 20 до 68 долари. Колекцијата е наменета за Денот на вљубените, а ќе ве натера да се чувствувате романтично и игриво кога ќе ја носите.