Разиграни принтови во Спрингфилд

Разиграни принтови во Спрингфилд

Ботанички и етно принтови и впечатливи амблеми го мамат окото врз роматични фустани, комбинезони, шорцеви и маички, додека парчињата во „момчешки“ крој како тексас јакните и кошулите без ракави совршено ја комплетираат летната гардероба.

Колекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на Springfield

„Daily smart“ линијата вклучува облека за секој ден која истовремено е професионална и шик. Ова лето тренд се асиметричните вертикални линии на едноделните парчиња како комбинезони со средна должина со пресек на половината и фустаните со детали на врзување со прилагодување. Блузите со голи раменици и ленените панталони се одлична опција за комбинирање со сандали и чанти со две лица.

Колекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на SpringfieldКолекција на Springfield