Права бомба и во 6тата деценија од животот!

Права бомба и во 6тата деценија од животот!

Актерка Селма Хајек изгледа врвно во 51-та година од животот, а нејзината линија можете да ја погледнете на фотографијата која ја поставила пред 3 дена на својот профил на Инстаграм.

51-годишната актерка Селма Хајек влегла во шестата деценија од животот и изгледа перфектно. Холивудската ѕвезда на Инстаграм објавила фотографија на која позира на глисер во бикини, каде до израз доаѓа нејзината витка линија.

“Го обожувам океанот”, напишала Селма.

Фотографијата досега собрала 370.000 лајкови, а изгледот на актерката го пофалиле и мажи и жени.