Познатите на црвениот тепих на модната ревија на Версаче

Познатите на црвениот тепих на модната ревија на Версаче

Некои од најзначајните имиња на денешницата, меѓу кои Ким Кардашијан, Канје Вест, Јанг Тур, 2Chainz, присуствуваа на претставувањето на колекцијата на модната марка Версаче за 2019 година, која се одржа во Њујорк во неделата.

Како и секогаш, најголема внимание на медиумите привлече брачниот пар Ким Кардашијан и Кајни Вест, посебно поради тоа што популарниот репер не можеме да го видиме толку расположен во јавноста.

Но погледнете како изгледаа и другите ѕвезди: