Повторно ги полудеа мажите низ светот!

Повторно ги полудеа мажите низ светот!

Бела Хадид, Кејт Аптон и Тејлор Хил, ги полуделе мажите со провокативните снимки и фотографии.

Во знак на новогодишните празници, списанието “Love” снимил секси едиторијали во кои се нашле многу светски убавици.

Во еден од нив ѕвезда била манекенката Бела Хадид, која покажала дека превртувањето на тракторски гуми може да биде многу секси.

Таа го правела тоа во секси долна облека.

Ако не сакате тенис, ќе го засакате кога ќе видите како игра бујната Кејт Аптон.

Од друга страна, за потребите на италијанското издание на “Vogue”, на маса се разголеле веќе споменатата Бела Хадид, и нејзината колешка Тејлор Хил.