После крзнените влечки пристигна и ова

После крзнените влечки пристигна и ова

Ако цело лето ви се гадело од самиот поглед на крзнените влечки, ниту на овој нов есенски тренд нема да се израдувате воопшто.

Оваа сезона во тренд се чанти од вештачко крзно, кои се носат лежерно преку рамо или во рака.

Крзнените чанти пронајдоја свое место на модните писти и во рацете на многу познати дами и фешен блогерки, а сега може да ги најдете во скоро секој бутик. Изберете го вашето омилено парче во множеството од торби во различни бои и димензии.