Поради оваа водителка сите гледаат временска прогноза (Фото)

Поради оваа водителка сите гледаат временска прогноза (Фото)

Мексиканската водителка Џенет Гарсија стана светски позната благодарение на нејзините облини, кои честопати се споредуваат со Ким Кардашијан.

Дваесет и четиригодишната Гарсија е вистинска медиумска сензација, благодарение на деколтето и цврстиот задник.

☀️☔️⚡️🇲🇽

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Додека многумина обожаваат да ја гледаат на телевизија, Instagram е проследен со пет милиони луѓе кои секојдневно уживаат во нејзините секси фотографии.

La felicidad de tu vida depende de la calidad de tus pensamientos… ❤️ Bonito Jueves!

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

❤️

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

😍❤️

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

😍❤️🌴

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

👙🌴

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

🌴❤️

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Happy Saturday 😎

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on