Погледнете што направи Кајмаковски среде игротека за синот

Погледнете што направи Кајмаковски среде игротека за синот

Даниел Кајмаковски минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето семејтво, послбно од синот  Давид.

Овојпат Даниел изненади со фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил.

Имено Кајмакоски среде игротека застана на глава,а неговиот син сигурно е воодушевен од својот татко.

Gratuliere allen Vätern zum Vatertag ?‍?#happyfathersday

A post shared by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on