Погледнете ја новата јахта на Северина

Погледнете ја новата јахта на Северина

Серина Којиќ одлучи да се почитува себеси, но и нејзиното семејство, со повеќе од екстравагантен подарок: јахта.

Поп-ѕвездата одлучила да помине крстарење на Јадранското Море, поради што купила cranchi Z35, која чини 244.500 евра.