Погледнете го новиот кул трејлер за “Guardians of the Galaxy”

Погледнете го новиот кул трејлер за “Guardians of the Galaxy”

Доцна синоќа за време на шоуто на водителот Џими Кимел, актерот Крис Прат реши да ја изненади публиката со нешто извонредно – новиот трејлер за “Guardians of the Galaxy Vol. 2”.

Во новиот трејлер можете да ги видите сите ваши омилени ликови, повторно во борба за спасување на галаксијата.

Филмот треба да се појави во киносалите на 5-ти мај, а дотогаш уживајте во овој кул трејлер!