По него лудуваат сите жени, но само таа го сакаше и кога беше водоводџија

Ирскиот боксер Конор Мекгрегор е тивко страдање за многу жени, и покрај мускулите и сликата на лош дечко, тој ги воодушевува со неговиот моден стил, карактер и посветеност на семејството.

По неодамнешната боксерска борба помеѓу Флојд Мејведер и Конор, Мекгрегор привлече внимание на многу жени кои останаа цела ноќ за да го следат настанот од минута до минута.

Иако не победил, Мекгрегор сигурно се здобил со популарност кај жените, првенствено поради сликата на лош дечко, врежани мускули и секси тетоважи.

Representing the Fighting Irish!

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Конор е вистински обожавател на скапи автомобили и има возен парк од Бентли, Ламборгини и Ролс Ројс, а исто така ужива во добрата мода.

Така, во неговата гардероба можете да најдат луксузни дизајнирани парчиња, најпрво станува збор за одела направени од парична фина италијанска свила. Тој дури издаде линија облека со неговиот лик, а исто така, го најави брендирањето на виски.

Сепак, можеме да кажеме дека ова е само неговата слика за опасен човек, бидејќи Конор е вистински семеен човек.

Додека не постигна успех во боксерскиот свет, работел како водоводџија и се забавуваше со Ди Девлин.

GQ Photo – @nathanielwood

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Тие се девет години во врска, и неодамна доби син, кого го нарече негово име.

Во најтешките моменти, оваа жена беше вистинска поддршка, а многумина ја нарекуваат нивната приказна модерна бајка.

Family

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on