Пипа Мидлтон изгледа фантастично во бикини

Пипа Мидлтон изгледа фантастично во бикини

Пипа Мидлтон експресно се врати во фит форма по породувањето.

35-годишната сестра на војвотката Кетрин изгледа фантастично во бикини само 10 недели по раѓањето на синчето Артур.

Таа беше „уловена“ од папараците на одмор со сопругот Џејмс Метјус на островот Свети Вартоломеј.

Пипа МидлтонПипа МидлтонПипа Мидлтон

Парот беше придружуван од братот на Пипа и Кејт, Џејмс Мидлтон, и неговата девојка.