Пинк ужива на одмор во Мексико

Пинк ужива на одмор во Мексико

Откако со спектакуларен настап одушеви на Британските музички награди, Пинк со сопругот Кери Харт замина на романтичен одмор во Мексико.

39-годишната пејачка и 43-годишниот поранешен мотокрос натпреварувач уживаа во тропскиот рај без двете деца и не успеаја да им избегаат на објективите на папараците.