Пенелопe Круз позира за пролетната колекција на Carpisa

Пенелопe Круз позира за пролетната колекција на Carpisa

Глумицата Пенелопe Круз се врати како заштитно лице на Carpisa за кампањата на оваа марка за сезоната пролет/лето 2018.

Популарните чанти од новата колекција на Carpisa одлично се вклопија во волшебната атмосфера на фотосесијата реализирана во Неапол, Италија. Ѕвездата од „American Crime Story“ позира во многу елегантен стил, презентирајќи ги кожените чанти со модерен дизајн.