Парис Џексон се соблече топлес и ги покажа маните

Парис Џексон продолжува да го промовира природниот изглед. Сепак, ова дури и не им се допадна на нејзините најголеми фанови.

Ќерката на познатиот музичар Мајкл Џексон, Парис, е позната како дама која се залага за природен изглед, сличен на поранешните хипици.

Како резултат на тоа, ексцентрична облека, тетоважи на телото и мал дел од нејзиниот препознатлив изглед, кој постојано се промовира во јавноста.

Откако се појави на црвениот тепих со не средени пазуви, Парис јасно им кажа на сите дека нема намера да го депилира своето тело.

dear apple if you're feelin' up for it, a joshua tree emoji would be pretty far out thanks man

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

Овој пат таа објави фотографија од плажа, топлес, а најмногу привлече внимание влакната под пазувите.

„Џабе и е убавината”, „Ти си неуредна и грда” – беа само некои од коментирите на нејзините фанови..