Памела Андерсон во ултра секси аутфит

Памела Андерсон во ултра секси аутфит

Памела Андерсон го привлече вниманието на сите луѓе кои бeа присутни во текот на снимањето на нова реклама за компанијата ,,Ultra Tune” во Австралија.

Таа и на 52 години изгледа совршено облечена во црно одело за сурфање покажувајќи дека без оглед на годините и понатаму има тело кое предизвикува воздишки кај мажите ширум светот.

Актерката е подеднакво секси и привлечна како пред 19 години кога ја снимала популарната серија “Чувари на плажата“.