Памела Андерсон се повлекува од социјалните мрежи?!

Памела Андерсон се повлекува од социјалните мрежи?!

Памела Андерсон овие денови е присутна на социјалните мрежи откако ги објави фотографиите на кои таа е невеста по 6-ти пат.

53-годишната ѕвезда се омажи за Ден Хејхурст на интимна церемонија во Канада, а фотографиите ги сподели за Daily Mail. Ден е нејзин телохранител. Тие направија скромна венчавка поради корона вирусот и карантинот.

Таа објави дека целосно се повлекува од социјалните мрежи и ќе се посвети на својот брачен живот.