Памела Андерсон се омажи по петти пат

Памела Андерсон се омажи по петти пат

Памела Андерсон по петти пат стапнува на лудиот камен.

Секс-бомбата се сврши пред два дена, односно во неделата и тоа во Малибу.

Нејзиниот избраник е филмскиот продуцент Џон Питерс  – потврдија повеќето од медиумите.

Ова и не е некое големо изненадување. Памела и Џон се забавувале пред 30 години и сега повторно во декември.

– Тие припаѓаат еден на друг. Тоа е прекрасна холивудска романса – рекол извор близок на парот.