Памела Андерсон објави фотографија од кревет

Памела Андерсон објави фотографија од кревет

Памела Андерсон ги почести своите фанови со жешка фотографија од кревет.

Памела не се спушти од тронот на една од најпосакуваните жени и секс бомби, дури и денес, па затоа е вистинско задоволство, особено за мажите, кога таа позира во долна облека или костум за капење.

Овој пат таа „само“ ги покажа своите тенки нозе и дел од задникот како лежат на креветот, доволно беше да ги заинтригира сите што ја обожаваат.

View this post on Instagram

Happy 🇨🇦 day!

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on